Ogłoszenie wyników III Edycji (2017-2018)

W ramach III Edycji Myszkowskiego Budżetu Partycypacyjnego mieszkańcy zdecydowali na co w 2018 roku zostanie przeznaczona kwota 1 350 000 zł., którą podzielono na 9 dzielnic (po 150 tys. dla każdej dzielnicy).

Głosować można było przez sześć dni od 20-26 listopada br. W tym roku głosowanie zostało przeprowadzone tylko w formie elektronicznej za pomocą interaktywnego formularza. Mieszkańcy mieli również możliwość oddania głosu w punkcie do głosowania w budynku Urzędu Miasta.

Do udziału w głosowaniu mieli prawo wszyscy mieszkańcy miasta Myszkowa bez względu na wiek. W głosowaniu wzięło udział 4549 mieszkańców, aż o 1111 więcej osób niż w roku ubiegłym. Myszkowianie oddali w sumie 4549 głosy. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy.
Każdemu głosującemu przysługiwało prawo do oddania po jednym głosie na projekt bez względu, w której dzielnicy mieszkają. Mogli oni wybrać dowolny projekt w dowolnej dzielnicy.

LP LICZBA GŁOSÓW NAZWA DZIELNICY TYTUŁ PROJEKTU
1 540 BĘDUSZ Będuskie boisko wielofunkcyjne przy SP nr 7
2 96 BĘDUSZ Bezpieczne zejście z ul. Czarnieckiego na ul. Wyzwolenia. II ETAP - Oświetlenie, utwardzenie kostką brukową
636 razem
3 723 CENTRUM Boisko dla Malucha oraz doposażenie OSP Myszków
4 258 CENTRUM Zagospodarowanie terenu u zbiegu ulic Skłodowskiej i Sikorskiego
5 129 CENTRUM NAWIERZCHNIA NA DRODZE „SUCHA STOPA” ul. Ceramiczna od nr9 B do 11E
6 44 CENTRUM "Dobry przejazd"
1154 razem
7 223 MIJACZÓW Modernizacja stadionu miejskiego
8 137 MIJACZÓW Remont chodników (głównych ciągów pieszych) na obszarze osiedla mieszkaniowego przy ul. Wolności
9 97 MIJACZÓW PARK LEŚNY MICHAŁÓW
10 18 MIJACZÓW „ZIELONA ŁADOWARKA, WI-FI I MODERNIZACJA CHODNIKÓW NA SKWERZE LEŚNA-PIŁSUDSKIEGO
475 razem
11 397 NOWA WIEŚ Oświetlenie ulicy Koziegłowskiej i zakup wyposażenia dla OSP Myszków Nowa Wieś
12 386 NOWA WIEŚ „Nasza Strzelnica sport, bezpieczeństwo, edukacja”
783 razem
13 570 PODLAS Remont ul. Grzybowej (od Dworskiej do Żareckiej)
14 76 PODLAS Budowa chodnika w ulicy Jana Pawła II - etap II
646 razem
15 591 POHULANKA Remont ul. Parkowej
16 264 POHULANKA Budowa boiska wielofunkcyjnego
855 razem
4549 wszystkich głosów

W dzielnicach Ciszówka, Mrzygłód, Mrzygłódka zgłoszono po jednym projekcie. W związku z tym nie było konieczności głosowania na te projekty, wnioski te przechodzą bez głosowania do realizacji w 2018 roku.

1. Ciszówka - Budowa chodnika na ul. Waryńskiego i ul. Kopernika, wymiana bocznego ogrodzenia terenu Szkoły Podstawowej nr 4, zakup i zamontowanie zewnętrznego stołu do gry w piłkarzyki na terenie Szkoły Podstawowej nr 4, zakup i zamontowanie 8 tablic ogłoszeniowych i 4 betonowych koszy, wymiana oznakowania przystanków autobusowych, wyrównanie nawierzchni ulicy Pięknej
  2. Mrzygłód - Rozwój bazy sportowo-rekreacyjnej poprzez uporządkowanie terenu przylegającego do ORLIKA i budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole-Przedszkolnym nr 4 w Myszkowie
  3. Mrzygłódka - Położenie nawierzchni bitumicznej na ul. Pogodnej

PODSUMOWANIE GŁOSOWANIA