Dane szczegółowe

Remont drogi o nawierzchni gruntowej w ul. Rymarskiej

ulica Rymarska

nazwa dzielnicy: NOWA WIEŚ

Zespół ds. Budżetu Partycypacyjnego uprzejmie informuję, że w ramach przedmiotowych wniosków dot. remontu drogi o nawierzchni gruntowej w ul. Jaskółczej i ul. Rymarskiej Budżetu Partycypacyjnego Gmina Myszków ogłosiła trzy razy procedury przetargowe w sprawie udzielenia zamówienia publicznego na poprawę nawierzchni dróg  gruntowych (w tym ulic: Rymarska, Jaskółcza, Pszenna, Ziemniaczana, Żniwna, Żarecka – finansowanych w ramach środków pochodzących z budżetu partycypacyjnego) tj. :
- w pierwszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego zostały złożone oferty o cenach przekraczających środki jakie zostały przeznaczone na realizację.

- w drugim postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego nie została złożona żadna oferta.

- w trzecim postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego została złożona oferta o cenie przekraczającej środki jakie zostały przeznaczone na realizację.

Wobec powyższego wniosek nie zostanie zrealizowany w ramach II edycji Budżetu Partycypacyjnego.